O mnie

Wiking w Koronce - czyli frywolitka męskim okiem

fot: am-fotografia.pl

Witaj! 

Bardzo się cieszę, że tu jesteś i mogę Ci przedstawić swoje małe dzieła sztuki. Jestem wikingiem, który robi koronki. Czy to coś dziwnego? Niekoniecznie, ponieważ zajmuję się rękodziełem niemal połowę swojego życia. Ręcznie robione rzeczy towarzyszą mi od dzieciństwa, a od wieku nastoletniego sam doskonalę własne umiejętności od szydełkowania począwszy, a na precyzyjnej frywolitce kończąc. Jestem prawdopodobnie jednym z nielicznych mężczyzn zajmujących się tą sztuką koronczarstwa w Polsce – o ile nie jedynym. Ta wyjątkowa sztuka zachwyciła mnie szerokim wachlarzem możliwości w tworzeniu unikatowej biżuterii. Mam nadzieję, że tak jak ja przed 8 latami – Ty również dostrzeżesz to piękno, które z malutkich splotów tworzy niesamowite dzieła. 

W każdą wykonaną przeze mnie koronkę, wkładam swoje serce i wieloletnie doświadczenie, które nadal zdobywam i szlifuję. Dlatego wszystko co u mnie znajdziesz, jest najwyższej jakości. 

Rozsiądź się wygodnie i rozejrzyj po tej stronie, a może znajdziesz tu piękno, ktorego szukasz.

 

Prowadzę także wypożyczalnię swojej biżuterii i akcesoriów do sesji zdjęciowych, zatem jeśli jesteś fotografem, który potrzebuje koronki do spełnienia swojej wizji – zapraszam do zakładki:  Wypożyczalnia

Zapraszam serdecznie!

Marka Mr Tatting

Powstała nieco samoistnie – w celu prezentacji owoców mojej pasji szerokiemu gronu. Robiąc coś takiego jak koronki, zdałem sobie sprawę z tego jak wiele pozytywnych opinii słyszę, oraz jak moja pasja wpływa na otoczenie. Dlatego postanowiłem dzielić się nie tylko moimi produktami, ale przede wszystkim pokazać jak rękodzieło może być ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu i to bez względu na płeć, czy też wiek.

Jaki rodzaj koronek znajdziesz pod naszym szyldem?

W sporej mierze jest to biżuteria alternatywna i elegancka, idealna na wieczorowe stylizacje oraz klimatyczne sesje zdjęciowe. Dodatkowo można znaleźć bardziej odważne podwiązki i maski przywodzące na myśl raczej pikanteryjny klimat. W końcu koronki kojarzą się z delikatnym woalem tajemnicy i subtelnie erotyczną częścią życia. 

Mam nadzieję, że do sensualnych sesji, czy też prywatnego zadowolenia znajdziesz tu coś dla siebie!